Способи оплати

Ваші особисті та платіжні дані надійно захищені. Платіжні шлюзи партнерів UniTicket відповідають стандартам безпеки міжнародних систем Visa, MasterCard і стандарту підвищеної надійності PCI DSS 3.2.

Процес оплати та оформлення квитків відбувається на стороні партнера або авіакомпанії, у якої був знайдений відповідний переліт. Способи оплати у кожного партнера можуть відрізнятися. Найпопулярніші платіжні системи через які ви можете оформити квиток у наших партнерів наведені нижче.

Банківські картки

Наші партнери приймають до оплати картки VISA, MasterCard, а також картки національних платіжних систем. Комісія за оплату банківською картою не стягується.
  • Visa;
  • Mastercard;
  • Maestro;
  • JCB;
Картки Visa Electron і Maestro можуть не підходити для онлайн-платежів. visa, mastercard, paypal

Платіжні системи

Оплатити замовлення можна за допомогою однієї з платіжних систем (електронними грошима):
  • WebMoney;
  • PayPal;
  • ПриватБанк
  • Альфа-клик

Як знайти і купити квиток на UniTicket

search ico

Заповніть пошукову форму

Заповніть форму - вкажіть місто вильоту і місто прильоту. У календарі форми виберіть дату вильоту, і дату зворотного рейсу якщо купуєте квиток туди і назад, натисніть кнопку «Знайти квитки». Зачекайте (не більше 30 секунд) поки система збирає дані про ціни.

airplane

Виберіть відповідний квиток

У відобразилися даних, виберіть відповідний квиток, зверніть увагу на вартість, аеропорти вильоту та прильоту, місто пересадки, яка авіакомпанія виконує рейс, включений чи багаж і ручна поклажа.

buy button

Натисніть кнопку «Купити»

Після того як знайшли підходящий варіант натисніть кнопку «Купити» і ми переспрямуємо вас на сайт нашого партнера де необхідно буде продовжити оформлення квитка.

dollar

Заповніть паспортні дані і оплатіть квиток

Заповніть форму з необхідною інформацією та паспортними даними, всі перевірте і після оплатіть квиток онлайн банківською картою або електронними грошима.

email

Отримайте квиток на email

Протягом 5 хвилин на вашу електронну пошту прийде лист з заброньованим авіаквитком, його треба надрукувати і взяти з собою в аеропорт.

Залишилися питання? Вивчіть наш розділ допомоги клієнтам

Copyright © 2018-2023. Всі права захищені. UniTicket.org - частина HolidayPrice Inc., європейського лідера у сфері онлайн-туризму та супутніх послуг. Умови користування. Політика конфіденційності.